O našem pojištění

Zajímají vás informace o tom, proč sjednat pojištění lodě právě u nás, a proč jsme dobrou volbou na trhu pojistných produktů? Pojďme se společně podívat na několik hlavních výhod, které vám můžeme nabídnout.

Rychlý a jednoduchý proces

Naší snahou je umožnit vám sjednat pojistný produkt rychle a jednoduše. A to z pohodlí vašeho domova, prostřednictvím našeho webu. Navíc je vám k dispozici náš zkušený poradce, který vás jednoduše a postupně provede konkrétními kroky až k nabídce pojištění, které bude vašim potřebám vyhovovat. Z těchto předložených možností si můžete vybrat třeba to nejlevnější, které na trhu je.

Nabízíme pojištění lodě ve dvou hlavních segmentech

Tím prvním je povinné ručení, které může být v několika zemích nejenom Evropy povinné a tak je dobré ho mít. Stejně tak je dobré mít ho pro vlastní klid, jelikož se nemusíte být výdajů za případné způsobené škody. Mimo této pojistky nabídneme také havarijní pojištění. I to vás finančně ochrání, a to v rámci škod, které vzniknou na vaší lodi z mnoha příčin. Zapomínat nesmíme ale ani na možnosti toho, že lze pojistit také vybavení, nebo příslušenství vašeho plavidla.

Pojistíme téměř cokoliv

Snažíme se vycházet vstříc našim klientům a jejich potřebám. I proto dokážeme pojistit nejenom motorové čluny, plachetnice, nebo jachty. V rámci nabízených produktů jsme schopni vytvořit vám i takovou nabídku, která se bude týkat vašeho hausbótu, která se bude týkat vašeho vodního skútru, nebo může být zaměřena i na remorkéry, nebo vlečné čluny. I na ty se umíme v rámci pojištění lodí přímo specializovat.

Jsme transparentní

Že jsme správnou volbou, dokazuje i to, že před vámi nic netajíme. Chceme nejprve zjistit vaše potřeby a požadavky a nabídnout vám takový produkt, který jim bude odpovídat. Budete tedy vždy vědět, kolik budete platit, jaké jsou limity nebo rozsah pojistky, nebo na co konkrétně se bude vztahovat.