Havarijní pojištění lodě

Není to jenom povinné ručení, které je například v některých přímořských státech nutností pro každé plavidlo. Druhou pojistkou, kterou vám jsme schopni nabídnout, je takzvané havarijní pojištění. Jedná se o pojistku zcela dobrovolnou a tak její pořízení závisí čistě jenom na vás. Důrazně ji však doporučujeme. Stejně jako u povinného ručení platí, že mnohé výdaje mohou jít i do desítek milionů, a tak je dobré myslet na jejich ochranu, a to pouze za zlomek ceny, kterou budete ročně v rámci této pojistky vynakládat. Umíme totiž najít pojištění lodě, které je nejvýhodnější na trhu.

Kdy se havarijní pojištění lodě hodí?

Zajímá vás, kdy můžete danou pojistku využít a kdy vám přijde vhod? Možností je celá řada. Může to být třeba plavební nehoda, stejně jako poškození, které vznikne vlivem přírodních živlů. A to ať už jde o zásah blesku, vichřici, nebo řadu dalších úkazů. Stejně tak je havarijní pojištění lodě dobrou volbou ve chvíli, kdy dojde k odcizení, stejně jako ke ztrátě vaší lodě. Hradit ale může třeba i náklady spojené se záchranou vašeho plavidla, nebo náklady spojené se společnou havárií. To vše dnes může postihnout i vás.

Pojistíme i vaše příslušenství

Není to jenom loď jako taková, a to ať už jde o motorový člun, plachetnici, jachtu, remorkér, nebo třeba tlačný člun. V rámci pojistky si můžete na řadu rizik pojistit třeba i samotné příslušenství, stejně jako vybavení vaší lodi. Díky tomu pojistka nepokrývá jenom plavidlo, ale i vše, co se na něm nachází a patří vám nebo posádce. A i tyto věci může ochránit až do výše jejich aktuální hodnoty.

Rychle a jednoduše

A proč si vybrat pro sjednání pojištění právě nás? Jelikož máme zkušenosti, celým procesem vás provedeme rychle a za pár minut, plus máme ještě jednu konkurenční výhodu. Dokážeme vám najít takovou pojistku, která vám bude nejenom šitá na míru, ale nadchne vás i nízkou cenou.